• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
rodzic
„Ósemeczka” w Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

„Ósemeczka” w Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

W Starostwie Powiatowym w Piszu przyznano nagrody w kategorii „Ósemeczka” w Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

Konkurs ten, to okazja do wskazania osób, które mimo młodego wieku już zapisały się na kartach tworzenia lepszego jutra – osoby otwarte na krzywdę drugiego człowieka, chętne do pomocy, wrażliwe i uczynne.

Do konkursu, z naszej szkoły, zostały zgłoszone przez opiekunów SKW dwie uczennice, które bardzo aktywnie uczestniczą w akcjach Szkolnego Koła Wolontariatu, angażują się
w życie klasy i szkoły, reprezentują szkołę w konkursach pozaszkolnych : Zuzia Król z klasy 8a oraz Gosia Białobrzeska z kl.5a, która dodatkowo należy do drużyny harcerskiej. Komisja Konkursowa doceniła postawę Gosi. Tak więc ogłaszamy:

W kategorii „Ósemeczka” laureatką powiatowego etapu konkursu została Małgosia Białobrzeska z kl.5a!

Skip to content