• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
Witchcraft and Wizardry Week

Witchcraft and Wizardry Week

W dniach 13-17 listopada uczniowie klas 7a,6a,6b oraz grupa z klasy 4a wzięli udział w ogólnopolskim projekcie z języka angielskiego pt. „ Witchcraft and wizardry week”. Przez tydzień uczniowie mogli przesnieść się do Hogwartu🧙‍♀️🧙‍♂️, gdzie sprawdzali swoje umiejętności rozwiązywania zagadek logicznych w języku angielskim. Każde wyzwanie kończyło się zdobyciem magicznej liczby. Uczniowie, za pomocą szyfru, przekształcali uzyskane liczby w litery, które złożyły się w ostateczne hasło. Dla najbardziej wytrwałych uczestników, którym udało się rozwiązać wszystkie zagadki i poznać tajemnicze hasło, czekały nagrody-bonusy do wykorzystania na lekcjach języka angielskiego.

Szkolny koordynator: Karolina Król

Skip to content