• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
Z wizytą w bibliotece

Z wizytą w bibliotece

Biblioteka to przyjazne miejsce dla każdego. Przekonali się o tym uczniowie klasy 3b,którzy w dniu 19.09.2023r. przyszli z wizytą do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Piszu.

Uczniowie mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat książek i rozwijania zainteresowań czytelniczych.

Trzecioklasiści z zainteresowaniem słuchali wszystkich informacji dotyczących Międzynarodowego Dnia Kropki, rozwiązywali zagadki i wykonywali twórcze prace plastyczne. Z wielką ciekawością oglądali pomieszczenia biblioteczne, poznali w jaki sposób należy zachowywać się w czytelni. Byli zaskoczeni tak dużą liczbą książek na półkach.

Wycieczka sprawiła uczniom wielką radość. Poszerzyli oni swoje wiadomości o pracy bibliotekarza oraz poznali wartość książki i zalety czytania. Uczniowie pełni wrażeń i nowych doświadczeń wrócili do szkoły. Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć-wychowawczyni Łazarczyk Agnieszka wraz z uczniami:)

Skip to content