• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
Wycieczka do Hiszpanii w ramach projektu Erasmus+.

Wycieczka do Hiszpanii w ramach projektu Erasmus+.

W dniach od 16.05.2022r. do 22.05.2022r. pięcioro uczniów z naszej szkoły wraz z dwiema opiekunkami uczestniczyło w wyjeździe do Hiszpanii. Podróż odbyła się w ramach realizowanego w naszej szkole Programu Erasmus+. W Projekcie uczestniczą grupy z Hiszpanii, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Turcji i Polski. W trakcie wizyty realizowaliśmy zadania w ramach Projektu „Let’s remove bullying and promote kindness to one another”. Odbyły się warsztaty na których uczniowie z poszczególnych państw zaprezentowali przygotowane wcześniej materiały dotyczące znęcania się i przemocy wśród dzieci i młodzieży w swoich szkołach, regionach i krajach oraz promowania wzajemnej życzliwości. Uczniowie wymieniali się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie tych zagadnień. Odbyły się także wycieczki i spotkania integrujące uczniów, uczestniczyli oni w zajęciach lekcyjnych. Zorganizowane zostało także spotkanie w Ratuszu w trakcie którego mogliśmy spotkać się między innymi z Panią Prezydent miasta Baena. Odwiedziliśmy także między innymi przepiękną Malagę oraz malowniczą Cordobę.

Na kolejną mobilność zostaliśmy zaproszeni do Rumunii, odbędzie się ona w połowie września 2022r.
Koordynator Projektu w szkole – Krystyna Kamka.

Skip to content