• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
ZAJĘCIA OBOZU SPORTOWEGO DLA KLASY SPORTOWEJ 1b

ZAJĘCIA OBOZU SPORTOWEGO DLA KLASY SPORTOWEJ 1b

Zajęcia obozu sportowego obywały się w dniach 31.01.2022 – 04.02.2022r., na Krytej Pływalni i na Sali Sportowej SP2 w Piszu. Uczniowie realizowali Program szkolenia obejmujący gimnastykę, lekkoatletykę, pływanie i elementy gier sportowych podnosząc na wyższy poziom swoje umiejętności oraz ogólną sprawność motoryczną, przygotowując swój organizm do startów w zawodach sportowych. Trening prowadzony był indywidualnie i formie rywalizacji sportowej z udziałem nauczycieli wychowania fizycznego – trenerów w zespołach uczniowskich.

Prowadzący – Małgorzata Niedźwiedzka, Grzegorz Bazydło

1 dzień: Pływanie: 4 techniki – kraul, grzbiet, żabka, delfin z przyborem i bez – deska pływacka, makaron, nurkowanie kółek.

2 dzień: Gimnastyka – Powitanie Słońca ( elementy Jogi ), rozgrzewka ogólnorozwojowa, lekkoatletyka – rozbieganie Test Coopera, gry sportowe – zabawy z piłką, tenis stołowy.

3 dzień: Gimnastyka – pozycje wyjściowe do ćwiczeń przy drabinkach, lekkoatletyka- rzut piłeczką palantową, gry sportowe – elementy gry w koszykówkę, tenis stołowy – nasze rekordy w odbiciach piłeczką.

4 dzień: Gimnastyka – przeskoki przez ławeczkę, skakanka, lekkoatletyka- tor przeszkód według inwencji własnej z drabinką biegową, gry sportowe – zbijak amerykański, badminton.

5 dzień: Gimnastyka – hula hop, mostek, ćwiczenia relaksacyjne na materacach, lekkoatletyka – pomiar rzutów piłeczki palantowej taśmą mierniczą, gry sportowe – ringo, unihokej

Małgorzata Niedźwiedzka

Skip to content