• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
Wycieczka klasy 7b do Ełku

Wycieczka klasy 7b do Ełku

27 września klasa VII b wybrała się na wycieczkę do Ełku. Był to wyjazd integracyjno – rekreacyjny. Najpierw uczniowie obejrzeli w kinie film „ Czarny Młyn” – jest to opowieść o grupie przyjaciół mieszkających w małym miasteczku, w którym przeżycie czegoś ekscytującego graniczy z cudem. Kiedy mimo ostrzeżeń wchodzą na zakazany teren Czarnego Młyna, ich wakacje zmieniają się nie do poznania…
Następnym punktem naszego programu był Park Trampolin. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. W ogromie atrakcji na dużej powierzchni, każdy znalazł coś dla dla siebie. Najważniejsze, że było dużo ruchu, śmiechu i dobrej zabawy.

Skip to content