DOKUMENTY SZKOLNE

26 WARMIŃSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE DROSZEWO 2019

W dniu 21.09.2019r. Uczniowie naszej szkoły brali udział w “26 WARMIŃSKICH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DROSZEWO 2019”. Do rywalizacji stanęło 14 szkół z województwa warmińsko–mazurskiego. W klasyfikacji generalnej Zespół Szkolno–Przedszkolny nr 1 w Piszu zajął 8 miejsce. Nasi uczniowie dzielnie rywalizowali i godnie reprezentowali szkołę. Bardzo dobrze zaprezentowali się Dawid Piwowarski, który w swojej kategorii zajął 3 miejsce oraz Krystian Sokołowski, który zająła 2 miejsce.

Zawodniczki i zawodnicy reprezentujący Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Piszu: Klaudia Kłos, Popławska Maja, Chojnowska Lena, Kamińska Nicole, Zachłowska Weronika, Zarębski Jan, Kępczyńska Daria, Szwalgin Karol, Skrodzka Camill, Magierski Patryk, Magierski Kamil, Pieklik Sebastian, Sokołowski Krystian, Piwowarski Dawid, Szwalgin Krystian, Dziczek Oliwia, Podsiad Oliwier, Mielnicka Paulina, Zalewska Emilia, Kubrak Dominika, Zaleska Maria, Kaczmarczyk Nikola

Wszystkim należą się zasłużone podziękowania i gratulacje.