• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
WARSZTATY WALENTYNKOWE

WARSZTATY WALENTYNKOWE

Samorząd Uczniowski w dniu 15 lutego zaprosił zaprzyjaźnioną grupę Muminków z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Piszu na warsztaty walentynkowe❤️Podczas wizyty nasi goście zwiedzili klasopracownie szkolne jak również zapoznali się z paniami które w przyszłym roku będą wychowawcami klas pierwszych. Podczas warsztatów dzieci zmierzyły się z quizami na temat Walentynek, znając odpowiedzi na pytania śpiewająco. Zaprezentowali swoje talenty podczas zadań tanecznych, interaktywnych oraz przy tworzeniu kartek walentynkowych. Na koniec miłego spotkania zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodkim upominkiem. Mamy nadzieję, iż z niektórymi spotkamy się we wrześniu jako uczniami naszej szkoły.

Skip to content