• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
GWIAZDKA CUDÓW

GWIAZDKA CUDÓW

Święta to magiczny czas. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zaprosił społeczność szkolną na Gwiazdkę cudów. Nie zabrakło poezji. Czas umiliły wszystkim świąteczne piosenki w wykonaniu młodszych i starszych uczniów naszej szkoły. Nie zabrakło też tańca 🎅mikołajkowego w wykonaniu uczennic z klas 7a,6b oraz 6a. Jak na święta przystało uczniów odwiedził też Mikołaj ze swoimi pomocnikami i wspólnie obdarzyli wszystkich zebranych słodkimi upominkami. Całość uświęcił występ absolwentki Gimnazjum nr 1 w Piszu Katarzyny Romot.

Pragniemy podziękować wszystkim występującym za owocną współpracę.Jesteśmy z Was dumne❤️

Życzymy też wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT

Skip to content