• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
„Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć”

„Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć”

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nasza szkoła przywitała wielu Szanownych Gości. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, który przybliżył historię polskiej edukacji. Na chwilę przenieśliśmy się w lata 60., 70., 80. Zaprezentowaliśmy szkołę współczesną, w której uczniowie nie boją się odkrywać, działać i eksperymentować. A dzięki nauczycielom starają się zrozumieć to, co nowe i nieznane. Przenieśliśmy się w przyszłość, gdzie edukacją zawładnęły roboty. Na szczęście był to tylko sen, a uczniowie zrozumieli, że roboty nie mogą zastąpić nauczycieli.

Uroczystość uświetnił występ szkolnego chóru, taniec robotów w wykonaniu uczniów klas 2 a i uroczysty polonez w wykonaniu klasy 3b.

Uczniowie słowem i piosenką złożyli życzenia nauczycielom z okazji Ich święta.

Dyrekcja szczególne podziękowania kieruje do uczniów, nauczycieli i rodziców zaangażowanych w organizację uroczystości.

Skip to content