• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności w klasie 3b.

Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności w klasie 3b.

15 września obchodziliśmy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszej klasie 3b uczniowie od samego rana cieszyli się tym dniem! Odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmu na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część lekcji- prace plastyczne wykonane wyobraźnią moich uczniów.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć. To był wspaniały dzień dla nas wszystkich!

Skip to content