• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
WIZYTA W AKADEMII NAUK STOSOWANYCH

WIZYTA W AKADEMII NAUK STOSOWANYCH

28 marca był dniem pełnym wrażeń dla klas 5a, 6a oraz przedstawicieli klasy 8a. Uczniowie odwiedzili Akademię Nauk Stosowanych w Łomży, gdzie mieli okazję skorzystać ze strefy wyobraźni i aktywności SOWA.
Nasi uczniowie aktywnie spędzili czas na odkrywaniu praw rządzących światem w toku interakcji z eksponatami. Rozwiązywali zadania konstrukcyjne i logiczne w strefie Majsternia. Następnie doskonalili swoje umiejętności językowe podczas spotkania ze studentami z programu Erasmus, którzy opowiadali o swoich krajach Albanii, Turcji, Hiszpanii, Włochach i Nigerii.
Reprezentanci naszej szkoły przygotowali i przedstawili w języku angielskim prezentację o naszej szkole oraz przeprowadzili wywiad ze studentami do gazetki szkolnej.
Całość uświetniła wizyta w parku trampolin i paintballa laserowego Laser Tag, gdzie uczniowie świetnie spędzili swój czas integrując się ze sobą.

Skip to content