• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
DNI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE

DNI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE

W dniach 28 luty i 1 marca w naszej Szkole odbyły się Dni Otwarte dla rodziców i dzieci przyszłych klas pierwszych. Przybyli goście oprowadzani byli przez uczniów klas 4-8, którzy pokazywali, jak wygląda życie naszej szkoły od środka.

Podczas wizyty dzieci mogły zobaczyć, jak wyglądają sale lekcyjne w naszej szkole oraz wziąć udział w przygotowanych przez nauczycieli atrakcjach takich jak: zabawy sportowe i językowe, spotkanie z robotami, matematyczny zawrót głowy, spotkanie z dinozaurami oraz słodkie małe co nieco.

Bardzo dziękujemy dzieciom oraz ich rodzicom za mile spędzony czas. Mamy nadzieję, że zobaczymy się znów we wrześniu.

Dziękujemy również wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tegorocznych Dni Otwartych.

Podczas Dni Otwartych wykorzystany został sprzęt zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

Skip to content