• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
KIERMASZ WALENTYNKOWY DLA HANI

KIERMASZ WALENTYNKOWY DLA HANI

W dniach 13-14 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Piszu został zorganizowany kiermasz walentynkowy podczas którego zbieraliśmy pieniądze na pomoc Hani Kędzierskiej – dziewczynce cierpiącej na zespół Downa oraz głęboki obustronny niedosłuch. Zebrane środki przeznaczone będą na zakup implantów słuchowych. Podczas kiermaszu sprzedawane były słodkie wypieki oraz upominki walentynkowe wykonane przez uczniów. Zebrano kwotę 1400 złotych, która zostanie przekazana rodzicom dziewczynki. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom oraz nauczycielom, którzy zechcieli wesprzeć naszą akcję przygotowując słodkości na kiermasz.💖DOBRO WRACA.

Organizatorzy: Karolina Król, Maryla Chilińska, Bogumiła Wawrzyńska, Monika Klimaszewska, Małgorzata Jurkowska, Marta Białobrzeska.

Skip to content