• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
NOC PEŁNA WRAŻEŃ W SZKOLE

NOC PEŁNA WRAŻEŃ W SZKOLE

W nocnym wydarzeniu wzięło udział 22 uczniów z klasy 4b i 6b.

Impreza rozpoczęła się w piątek 20 stycznia o godz. 18.00 i zakończyła w sobotę o 8.00 rano. W programie mieliśmy m .in maraton filmowy, warsztaty z rękodzieła walentynkowego, mecz piłki nożnej, realizowaliśmy program Nie pal przy mnie proszę oraz liczyliśmy pieniądze na Górę Grosza

Noc spędzona w gmachu szkoły pokazała placówkę zupełnie z innej perspektywy, nie tylko jako budynku, do którego trzeba przyjść rano z odrobionymi lekcjami, ale także miejsca, gdzie można zorganizować niezwykłe zajęcia, świetnie się bawić i miło spędzić czas przy okazji poznając się nawzajem i integrując z uczniami z innych klas.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć które wykonaliśmy sprzętem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Maryla Chilińska, Małgorzata Niedźwiedzka

Skip to content