• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
OBÓZ SPORTOWY ZIMOWY DLA KLASY SPORTOWEJ 2b

OBÓZ SPORTOWY ZIMOWY DLA KLASY SPORTOWEJ 2b

Zajęcia obozu sportowego obywały się w dniach 23.01.2023 – 27.01.2023r., na Krytej Pływalni i na Sali Sportowej SP2 w Piszu. Uczniowie realizowali Program szkolenia obejmujący gimnastykę, lekkoatletykę, pływanie i elementy gier sportowych podnosząc na wyższy poziom swoje umiejętności oraz ogólną sprawność motoryczną, przygotowując swój organizm do startów w zawodach sportowych. Trening prowadzony był indywidualnie i formie rywalizacji sportowej z udziałem nauczycieli wychowania fizycznego – trenerów w zespołach uczniowskich.

Prowadzący– Małgorzata Niedźwiedzka, Grzegorz Bazydło

1 dzień: Gimnastyka – rozgrzewka ogólnorozwojowa, przerzut bokiem, lekkoatletyka – rozbieganie Test Coopera, gry sportowe – zabawy z piłką, tenis stołowy.

2 dzień: Gimnastyka – pozycje wyjściowe do ćwiczeń przy drabinkach, tunel, woreczki, lekkoatletyka- rzut piłeczką palantową, gry sportowe – elementy gry w koszykówkę, tenis stołowy – nasze rekordy w odbiciach piłeczką.

3 dzień: Pływanie: 4 techniki – kraul, grzbiet, żabka, delfin z przyborem i bez – deska pływacka, makaron, nurkowanie, bezpieczne skoki do wody, gra-piłka wodna i zabawy w wodzie, relaks w jacuzzi.

4 dzień: Gimnastyka – przeskoki przez ławeczkę, skakanka, lekkoatletyka- tor przeszkód według inwencji własnej z drabinką biegową, gry sportowe – zbijak amerykański, unihokej, badminton.

5 dzień: Gimnastyka – hula hop, mostek, ćwiczenia relaksacyjne na materacach, lekkoatletyka – pomiar rzutów piłeczki palantowej taśmą mierniczą, gry sportowe – ringo, unihokej, piłka nożna, koszykówka.

Małgorzata Niedźwiedzka

Skip to content