• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE „PIERWSZA GWIAZDKA”

PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE „PIERWSZA GWIAZDKA”

19 grudnia w przepięknej świątecznej scenerii odbyło się w naszej szkole przedstawienie „Pierwsza gwiazdka” przygotowane przez: uczniów kl. 2a, 3a, szkolny chór, grupę Malinki z Przedszkole Miejskie nr 1 w Piszu oraz grupy taneczne działające przy Wonderland – Fabryka Kreatywności.

Zawarte w programie treści przeplatane pięknym śpiewem oraz tańcem wytworzyły niepowtarzalny nastrój. Wszyscy występujący artyści wykazali się dużym kunsztem aktorskim, muzycznym i tanecznym. Ich gra była pełna otwartości, szczerości, prostoty i ciepła. Słowa płynące ze sceny uświadomiły nam, dlaczego co roku z taką dziecinną ufnością czekamy właśnie na te święta.

Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować i podziękować aktorom, którzy włożyli wiele pracy i trudu w przygotowanie przedstawienia.

Dziękujemy, że możemy tworzyć tak piękne rzeczy z Wami i dla Was!

Agnieszka Kucisz, Marine Mkrtczjan, Julia Bałdyga, Natalia Kucisz, Izabela Kucisz

fot. Emil Bagiński

Skip to content