• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
PASOWANIE NA UCZNIA 2022/2023

PASOWANIE NA UCZNIA 2022/2023

W drugiej połowie października w naszej szkole odbyła się Uroczystość Pasowania uczniów klas pierwszych. Zaproszone zostały pani dyrektor Małgorzata Wyszyńska i Iwona Gutowska, rodzice oraz dziadkowie. Uroczystość uświetniły wysłanniczki Pani Jesieni, które przygotowały dla pierwszaków zadania. Dzieci miały zaśpiewać, odgadnąć zagadki, rozpoznać litery i figury geometryczne oraz sprawdzona została sprawność fizyczna uczniów. Po pomyślnie zdanym egzaminie uczniowie złożyli przysięgę na sztandar szkoły oraz zostali pasowani już na prawdziwych uczniów przez panią dyrektor. Następnie uczniowie zostawili swój ślad w Kronice Szkoły w postaci odcisku paluszka i otrzymali dyplomy oraz upominki. Na koniec odbyła się pamiątkowa sesja zdjęciowa i dumni uczniowie udali się do swoich sal.

Skip to content