• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
MISTRZOSTWA POWIATU w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

MISTRZOSTWA POWIATU w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

24 września 2022r. w sobotę na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Młodzieżowej, tuż przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Piszu odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych, z udziałem uczniów SP 2 Pisz.

I miejsce w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej klas 7-8 ( rocznik 2008-2009) Mistrzem Powiatu została reprezentacja ( chłopców) Szkoły Podstawowej nr 2 w Piszu w składzie: Jan Białobrzeski, Franciszek Zadroga, Dawid Piwowarski, Sebastian Pieklik, Nikodem Janczewski i Tobiasz Buczyński z klasy 8c oraz Gabriel Chrobak z klasy 8a.

Opiekunem – trenerem był p. Mariusz Przygoda.

W kategorii Igrzyska Dzieci klas 6 ( rocznik 2010) i młodsi reprezentacja SP 2 Pisz dziewcząt zajęła III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w składzie- dziewczęta: Martyna Cichocka, Maja Cudzewska, Michalina Olszewska, Amelia Owsianko i Maria Jabłońska z klasy 5a, Nikola Połomska i Julia Szemborowska z klasy 5b, Antonina Siwik i Aurelia Ksepka z klasy 6a oraz Małgorzata Białobrzeska z klasy 4a.

Opiekunem – trenerem była p. Małgorzata Niedźwiedzka.

W kategorii Igrzyska Dzieci klas 6 ( rocznik 2010) i młodsi reprezentacja SP 2 Pisz chłopców również zajęła III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w składzie: Dawid Żukowski i Tymon Topa z klasy 5b, Szymon Woźniak z klasy 5a oraz Dominik Otto, Mateusz Kania i Jakub Szmagier z klasy 6b.

Opiekunem – trenerem był p. Zenon Bednarczyk.

Gratulujemy i życzymy sportowych sukcesów w kolejnych kwalifikacjach.

Małgorzata Niedźwiedzka

Skip to content