• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
24 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2021/2022.

24 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2021/2022.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie Pani Dyrektor Małgorzata Wyszyńska podziękowała wszystkim za przybycie i w swojej przemowie podsumowała pracę szkoły w mijającym roku szkolnym.
Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, bardzo dobrą frekwencję i sukcesy osiągnięte w konkursach. Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.
O godzinie 11:00 odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas 8. Uczestniczyli w nim uczniowie klas siódmych, którzy żegnali starszych kolegów i koleżanki, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, rodzice oraz pracownicy administracji i obsługi.
Ósmoklasiści za pomocą wierszy, piosenek i prezentacji wspominali lata spędzone w murach naszej szkoły oraz dziękowali nauczycielom i rodzicom za pomoc, wsparcie i trud włożony w ich nauczanie i wychowanie.
Podczas spotkania kończącego rok szkolny Pani Dyrektor Małgorzata Wyszyńska wraz z Radą Rodziców podziękowała i pożegnała Panią Wicedyrektor Krystynę Kamkę, która po wielu latach aktywnej i ofiarnej pracy na rzecz naszej szkoły odchodzi na emeryturę. Podziękowania za współpracę otrzymali również: Pan Rafał Lejman i Pani Ania Kryszajtys.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy szkoły życzą wszystkim uczniom bezpiecznych i udanych wakacji!

Foto: Agnieszka Kucisz i Emil Bagiński

Zdjęcia z zakończenia roku szkolnego klas 1 -7

POŻEGNANIE KLAS 8

Skip to content