• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
Zielona Szkoła klas 5a, 6a i 4b

Zielona Szkoła klas 5a, 6a i 4b

W dniach 30-31 maja na zieloną szkołę do Mazurskich Chat w Pieckach wybrały się klasy 5a,6a oraz przedstawicielki klasy 4b. Podczas pierwszego dnia pomimo deszczowej pogody uczniowie zjedli pyszne lody w Pieckach. Następną atrakcją były kalambury gdzie zadaniem uczniów było rywalizowanie ze sobą w grupach o odgadnięcie jak największej ilości haseł. Wieczór upłynął w atmosferze ogniska oraz nocy filmożerców. Drugiego dnia przyszedł czas na park linowy, oraz gra w c gigantyczne piłkarzyki. Ostatnią aktywnością była gra terenowa podczas, której nasi uczniowie musieli m.in zbudować szałas jak również nagrać teledysk. To był mile spędzony czas 😊

Skip to content