• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
KONCERT KOLĘD W URZĘDZIE MIASTA

KONCERT KOLĘD W URZĘDZIE MIASTA

17 grudnia korytarz Urzędu Miasta zamienił się w prawdziwą muzyczną scenę. A wszystko to za sprawą uczniów naszej szkoły, którzy zaprezentowali dla pracowników Urzędu piękne kolędy i piosenki świąteczne.
Wybrzmiały utwory takie jak: Dzisiaj w Betlejem, Pachnie świętami, Świeć gwiazdeczko, mała świeć, Mario, czy już wiesz?, Lulaj, że Jezuniu, Pokój i nadzieja oraz Ding Dong.
Przepiękna muzyka oraz zawarte w programie treści wytworzyły niepowtarzalny nastrój i wprowadziły publiczność w świąteczny klimat. Wszyscy występujący uczniowie wykazali się dużym kunsztem aktorskim i muzycznym. Ich gra była pełna otwartości, szczerości, prostoty i ciepła.
Nad całością przygotowań czuwały p. Agnieszka Kucisz i p. Marine Mkrtczjan.

Skip to content