• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
Mikołajki z MIKOŁAJKIEM w bibliotece szkolnej , czemu nie :)

Mikołajki z MIKOŁAJKIEM w bibliotece szkolnej , czemu nie :)

Tego dnia w naszej bibliotece zniknęły z półek wszystkie pozycje „ Mikołajka” autorstwa René Goscinny’ego i Jean-Jacques’a Sempégo, książek o przygodach chłopca w wieku szkolnym i jego szkolnych kolegów.

Mikołajek i jego koledzy (Euzebiusz, Joachim, Makscencjusz oraz Alcest), tak samo jak większość dzieci w ich wieku, chodzą do szkoły i odrabiają lekcje, a w wolnym czasie bawią się i wygłupiają na całego. Mikołajek zawsze potrafi znaleźć sposób na zbrojenie czegoś, a nowe szalone pomysły stale wpadają mu do głowy.

Opowieści o Mikołajku to pełne humoru, błyskotliwych dialogów i zabawnych rysunków historyjki, które przypadły do gustu naszym uczniom.

Wśród osób, które tego dnia wypożyczyły książki wylosowane zostały czekoladowe mikołaje oraz książka „ Mikołajek”.

Skip to content