• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

Jak w ubiegłych latach Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 2 w Piszu wraz z opiekunami tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zorganizował akcję charytatywną pt. ” I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, celem której było wsparcie Domu Samotnej Matki im.
H. Biernackiej w Ełku. W trakcie trwania akcji zbierane były artykuły spożywcze i przemysłowe, odzież i zabawki. Jak co roku zbiórka cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów oraz ich rodziców jak również pracowników szkoły. Po raz kolejny pokazane zostało iż warto pomagać i razem możemy więcej. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Jesteście WIELCY!💗

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.

Skip to content