• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
07.12.2021 TWÓJ BELWEDER klasa 5b i 8b

07.12.2021 TWÓJ BELWEDER klasa 5b i 8b

Magiczne Pierniczki w niepowtarzalnej atmosferze.
Z okazji „mikołajek” uczniowie klasy 5b i 8b wzięli udział w warsztatach świątecznych pt. „Magiczne Pierniczki”.
Uczestnicy warsztatów zabrali ze sobą wałki do ciasta, foremki do wykrawania pierniczków, słodkie pisaki do dekoracji, kolorowe posypki. Z przygotowanego ciasta przez restaurację Twój Belweder, po rozwałkowaniu, uczniowie przygotowali różne kształty pierniczków przy użyciu świątecznych foremek.
Tak przygotowane ciasto piernikowe trafiło do pieca i po upieczeniu można było kolorowo i świątecznie dekorować każdy pierniczek.
Część wykonanych pierniczków, według własnych pomysłów, uczniowie klasy 5b i 8b przekazali na kiermasz bożonarodzeniowy, z którego dochód zostanie przeznaczony na drobne upominki świąteczne dla potrzebujących dzieci z Afryki.

wychowawcy

Małgorzata Niedźwiedzka 5b
Maryla Chilińska 8b

Skip to content