• 87 423 23 66
  • sekretariat.sp2@zsp.pisz.pl
  • Polska, Pisz, ul. Lipowa 15
uczeń
STRATEGIA RP

STRATEGIA RP

W dniu 18 maja przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w składzie:

  1. Patrycja Damięcka kl,7c
  2. Mateusz Filipkowski kl.6a
  3. Tymon Polewaczyk kl.6a
  4. Nikola Kaczmarczyk kl.8b
  5. Anna Majk kl.8b

wzięli udział w konsultacjach Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia, podczas których mieli możliwość wraz z innymi uczniami z województwa warmińsko- mazurskiego zgłaszania pomysłów do „Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia”, wieloletniego planu działań państwa w obszarze polityki młodzieżowej.

Dyskusje prowadzone w ramach konsultacji, podzielone były na sześć obszarów tematycznych; „edukacja i szkolnictwo wyższe”, „rynek pracy i przedsiębiorczość”, „społeczeństwo obywatelskie i kultura”, „polityka społeczna, polityka prorodzinna i mieszkaniowa”, „zdrowie i sport” oraz „ekologia i klimat”.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego

Skip to content